Tájékoztató a Bőrgyógyászati Szakambulancián történő betegellátási rend változásról

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Bőrgyógyászati ambulancia, nagy múltú nagy forgalmú ambulancia, az ország egész területéről fogadja a gyermek bőrgyógyászati problémával érkező betegeket.

A területi ellátás mellett konziliárusi hátteret is ellát, a gyermekeket kezelő bőrgyógyászati szakma részére az országban.

Az ambulancia terhelése az elmúlt időszakban jelentősen megnövekedett igény miatt megsokszorozódott, ezért a bejelentkezési rend változása szükségessé vált.

A betegek fogadása 2019. augusztus 21-től előzetes telefonon történő egyeztetés után, előjegyzés alapján történik.

Időpontot minden munkanap 8:00 – 15:00 óra között az alábbi telefonszámokon lehet kérni:

+36 30 710 4245

+36 30 710 4579

Kérjük fentiek szíves tudomásulvételét.