Mentálhigiéniai Központ

Cím: 1131 Budapest Gyöngyösi utca 29. Földszint
Telefon: 06-1 349-1514
További telefonszámok: 06-1 329-1836

Profil: 0-18 éves korig, illetve a közép iskola befejezéséig fogadunk gyerekeket, fiatal felnőtteket és szüleiket. Várjuk a pszichés, mentális vagy pszichiátriai problémával küzdő gyerekeket/fiatalokat, illetve azokat a szülőket, családokat, ahol ilyen problémával bíró gyermeket nevelnek (táplálási/táplálkozási zavarok, alvászavarok, viselkedési zavarok, ürítési problémák, családi problémák, hiperaktivitás, figyelemzavar, szorongással járó kórképek, kényszer betegségek, depresszió, pánik, schizofrénia, tanulási nehézségek, részképesség zavarok, fejlődésbeli elakadás, elmaradás, autisztikus tünetek, autizmus, testi tünetekben megnyilvánuló pszihés problémák- fejfájások, hasfájások).

Új páciensek időpont előjegyzése központi call centeren keresztül történik, melynek telefonszáma: 06-1-459-9266

A Call center egy telemedicinális időpontot ad, amely időpontban a mentálhigiénia pszichológusai fogják Önöket visszahívni az Önök által megadott számon. A call center által kiadott időpont, tehát csak egy telefonos konzultációt takar, ehhez nem kell a rendelőbe jönniük. Ekkor egy telefonos tájékozodó beszélgetés történik a tünetek jellegéről.

E-mail: mentalamb@heimpalkorhaz.hu

Dr. Besenyei Csilla Osztályvezető főorvos, Gyermekpszichiáter szakorvos
Dr. Galiger-Dobos Kitty
Dr. Ábrahám Ildikó
Dr. Török Ádám
Dr. Thaly Angelika
Dr. Bognár Fanni
Dr. Hegyi Borbála Gyermek- és ifjúsági pszichiáter rezidens 06 1 459 9241
borbala.hegyi@heimpalkorhaz.hu
Dr. Fedor István gyermekorvos, gyermekpszichiáter, klinikai pszichológus 061 349 1514
Dr. Rigler Ilona osztályvezető főorvos 061 329 1836
Dr. Rozsits Andrea gyermekpszichiáter rezidens 061 349 1514
mentalamb@gmail.com
dr. Fórizs Noémi
dr. Gallai Mária

Heim Pál Gyermekkórház Mentálhigiéniai Ambulancia LÉT-RA

(Lelki Életet Támogató Remény Alapítvány)

Alapítványunk: közhasznú

Célja: A különböző mentális betegségekben szenvedő -elsősorban a Heim Pál Gyermekkórház Mentálhigiénai Ambulanciáján gondozott- gyermekek gyógyításának elősegítése, a prevenció és a gyógyító munka eredményesebbé tétele. Adományok, pályázatok útján nyert pénzekből, a fenti céloknak az egészségügy kereteit meghaladó megvalósítása.

Az alapítvány címe:
1026 Budapest, Garas u. 9.
Tel.: (06-1) 349-1514
Fax: (06-1) 239-1349
Bírósági bejegyzés szám: 7. PK.60.031/2004/2
Számlavezető bank: OTP Margit krt. 8-10.
Számlaszám: 11702036-20699444

www.letraalapitvany.hu