Bőrgyógyászat

Cím: 1089 Budapest, Üllői út 86. A épület 1. emelet

Betegek fogadása előzetes telefonon történő egyeztetés után, előjegyzés alapján történik.

Időpontot munkanapokon 08-12 óra között, az alábbi telefonszámokon van lehetőségük kérni:

Naponta 40 időpontot adunk ki mindig a rá következő hétre.

Ezen felül a beutalóval ellátott sürgős eseteket látjuk el.

Az ország távoli pontjáról, sürgős problémával érkező betegeket természetesen szintén ellátjuk. Az egy hónapnál fiatalabbakat soron kívül igyekszünk behívni vizsgálatra.

Kérjük, hogy talpi szemölcsök, uszodaszemölcsök kezelésére a háziorvos, vagy területi szakorvos kolléga segítségét kérjék. Terápiás probléma esetén keressék rendelésünket!

Prof. Dr. Szalai Zsuzsanna osztályvezető főorvos előzetes bejelentkezés útján, a 459-9217-es telefonszámon történő időpont egyeztetést követően fogadja a szakorvosi beutalóval rendelkező betegeket konzultációs rendelésén.

Az acne, naevus, haemangioma szakrendelésre kontrollos betegeket hívunk az orvos által adott időpontra.

Prof. Dr. Szalai Zsuzsanna 061 459 9100/1300
Dr. Gál Andrea Izabella