Alvásdiagnosztikai és Terápiás Labor

Cím: 1089 Budapest, Üllői út 86. G épület földszint
Telefon: 061 459 9100 / 1249

Alváslaborunk a Kórház Üllői úti telephelyén, a “G” épület földszintjén működik. Betegeinket időpont-egyeztetés után tudjuk fogadni a szakrendelése és az alváslaborban egyaránt.

Időpontkérésnél kérjük, vegyék figyelembe, hogy a várakozási idő 2-3 hónap is lehet.

Időpontfoglalás

06-1/459-9100/1249

Keddenként 7 – 15 óráig
Szerdánként 12 – 15 óráig.
Egyéb időpontban üzenetrögzítő működik.

Beutaló nem szükséges.

Alvásvizsgálat

• A vizsgálathoz szakorvosi (fül-orr-gégész, pulmonológus, nefrológus, neurológus, vagy az alvászavar-szakrendelés szakorvosa által kiadott) beutaló szükséges.
  • A vizsgálatra 19 órára kell jönni a megbeszélt napon. A főépületben, a Sürgősségi betegfelvételen be kell jelentkezni, majd a “G” épület recepción jelentkezni.
  • A vizsgáló készüléket elalvás előtt helyezzük fel. A gyermek hasára és mellkasára tépőzáras pánttal, egy ujjára ragtapasszal, és az orra alá helyezünk érzékelőket. A vizsgálat fájdalommentes, legfeljebb kisebb kényelmetlenséget okoz.
  • A gyermekkel egy felnőtt kísérőnek kell maradni, akinek fotelágyas elhelyezést biztosítunk.

A vizsgálatra kérjük hozzanak magukkal:

• hálóruhát, papucsot
  • tisztálkodószereket