A Kezed Életet Menthet

2014.10.16-án a “Kezed Életet Menthet” nemzetközi újraélesztési nap kapcsán a Heim Pál Gyermekkórházban a Sürgősségi Betegellátó Osztály várójában 08:00-16:00 óra közt óránként alapszintű csecsemő/gyermek/felnőtt újraélesztési bemutatókat tartanak. Két bemutató között gyakorlási lehetőséget biztosítunk minden érdeklődő szülőnek, gyermeknek. A bemutatót a Magyar Resuscitatios Társaság azon oktatói tartják, akik a Heim Pál Gyermekkórházban dolgoznak és az oktatóvá válásukat a Heim Pál Gyermekkórház Fejlesztéséért  Alapítvány támogatta.

Az újraélesztés mellett lehetőség lesz a légúti idegen test eltávolításának módjait is megtanulni.

HOZZ MAGADDAL EGY MACIT!

maci

Aki hoz macit, azon gyakorolhatja a légúti idegen test eltávolítását, aki nem hoz, annak a helyszínen biztosítunk.