Február 19. – Magyar Ápolók Napja

“Kívánjuk, hogy ápolóink hivatása nálunk egy életen át tartson. Köszönjük, hogy Heim-ápolók vagytok!”

“Az ápolást mi tesszük értékké, a mi sok odaadó munkánk egyenként is és kórházi szinten is jobbá teszi az egészségügyet. Tudásunkkal, teljesítményünkkel és hozzáállásunkkal a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetet a gyermekellátás és ápolás legmagasabb fokára emeltük. Bőven volt már alkalmunk bizonyítani, hogy mit képviselünk, mit adunk hozzá személyesen a betegellátásához, mit jelent az ápolás, mint érték. Nem csak nekünk, hanem az orvosoknak, a betegeknek és a társadalomnak egyaránt.” – Intézetünk nevében Guti Tünde ápolási igazgató valamennyi szakdolgozónak köszöni az értékes és odaadó munkáját!

Magyar_apolok_napja