Anyaggazdálkodó

Munkakör: Anyaggazdálkodó
Feltétel: Érettségi bizonyítvány
Előny:
  • Anyagbeszerzés munkakörben szerzett tapasztalat
  • EcoStat rendszer ismerete
  • Excel program ismerete
Feladat:
  • Termékekre való árajánlatkérés
  • Megrendelések megírása EcoStat programon keresztül
  • Kimutatások készítése
  • Párhuzamosan futó feladatok kezelése
  • Kimenő számlák előállítása
  • Kedves, magabiztos kommunikáció
  • Gyors és kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatban való munkavégzés
  • Érdeklődés a szakmai kihívások iránt
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata

Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez

Benyújtás határideje: Folyamatos
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
vagy
allas@heimpalkorhaz.hu
Elbírálás határideje: Folyamatos

Bérezés: megegyezés szerint.

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.

Intézetünkben csak olyan személlyel létesíthető munkavégzésre irányuló jogviszony , aki rendelkezik SARS-CoV-2 koronavírus elleni 3 védőoltással. A jogviszony létesítésének feltétele továbbá a 2020. évi C. tv.2.§ (4)-(6) bek. szerinti érvényes erkölcsi bizonyítvány.