Miniszteri kitüntetések átadása

Az emberi erőforrások minisztere 2018. július 1-jén, Pro Sanitate díjat adományozott Dr. Iványi Jánosné szakasszisztens asszonynak, a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Coeliakia Centrum munkatársának, az egészségügyi ellátás érdekében több évtizeden át kifejtett kiemelkedő szakmai és oktatói munkája elismeréseként.

Gratulálunk a kitüntetéshez!

• 2018. október 28. Dr.Iványi Jánosné   Pro Sanitate díj
    Az egészségügyi ellátás érdekében több évtizeden át kifejtett kiemelkedő szakmai és oktatói munkája elismeréseként.
    (szakasszisztens Coeliakia Centrum)

• 2018. október 28. Dr.Juhász Ágnes   Pro Sanitate díj
    Több évtizeden át végzett kiemelkedő és lelkiismeretes szakmai munkája elismeréseként.
    (szakorvos Kardiológia)

• 2018. október 28. Barlow Mária Magdolna   Miniszter Elismerő Oklevele
    Több évtizeden át végzett kiemelkedő és lelkiismeretes szakmai munkája valamint példamutató emberi magatartása elismeréseként.
    (laboratóriumi asszisztens Központi Laboratórium)

• 2018. október 28. Garajszki Lénárdné   Miniszter Elismerő Oklevele
    A gyógyító munkát példaértékű módon segítő lelkiismeretes munkája elismeréseként.
    (kisegítő CT–Intevenciós Radiológiai és Röntgen/UH osztály)

• 2019. október 28. Torbik Melinda   Miniszter Elismerő Oklevele
    Kiemelkedő ápolás-szakmai és ápolásfejlesztő tevékenysége, magas színvonalú szakmai munkája és a jövő szakdolgozóinak oktatásában végzett tevékenysége elismeréseként.
    (osztályvezető főnővér Gyermek-neurológiai osztály)

• 2021. május 15. Cibulka Gáborné   Brunszvik Teréz-díj
    A beteg gyermekek gyógyulását segítő, nagy szakmai hozzáértéssel, türelemmel, empátiával és kedvességgel végzett óvodapedagógiai tevékenységének elismeréseként.
    (óvodapedagógus Ápolási igazgatás)

• 2021. július 1. Dr. Lőrincz Margit   Batthyány-Strattmann László-díj
    Évtizedek óta példaértékűen magas színvonalon végzett szakmai tevékenysége és oktatói munkássága elismeréseként.
    (szakorvos Gasztroenterológiai és nefrológiai osztály)

• 2021. július 1. Dr. Meichelbeck Krisztina   Batthyány-Strattmann László-díj
    Évtizedek óta példa értékű betegközpontúsággal végzett magas színvonalú szakmai munkájáért, és oktatói munkássága elismeréseként.
    (szakorvos Gasztroenterológiai és nefrológiai osztály)

• 2021. július 1. Prof. Dr. Katona Gábor   Batthyány-Strattmann László-díj
    A gyermek-fül-orr-gégészetért több évtizeden át végzett kiemelkedő és lelkiismeretes szakmai munkája, példamutató emberi magatartása,a szakorvosképzésben és az orvos-továbbképzésben, valamint a hazai és a nemzetközi szakmapolitikai életben végzett tevékenysége elismeréseként. Számos új műtéti eljárás és technológia bevezetése fűződik nevéhez, amelyek előrelépést jelentenek a gyermek-fül-orr-gégészeti betegek ellátásában.
    (kutatási és fejlesztési igazgató Fül- Orr- Gégegyógyászati Osztály)

• 2021. július 1. Martonné Fehér Gabriella   Miniszter Elismerő Oklevele
    Magas színvonalú szakmai felkészültsége és szervezőképessége segítségével a gyermekápolói hivatás elméletének és gyakorlatának fejlesztése, a pályakezdők és az új dolgozók ápolás-szakmai felkészültségének gyarapítása érdekében végzett tevékenységéért.
    (diplomás ápoló, osztályvezető főnővér Gyermek-urológiai osztály)

• 2021. július 1. Miklósi Mónika   Miniszter Elismerő Oklevele
    Felbecsülhetetlen értékű szakmai tudásával és emberi elkötelezettségével a súlyos, lelki megpróbáltatásokkal is terhelt járványos időszakban, a szülőket és serdülőket segítő új, online terápiás módszereket dolgozott ki,
    amellyel nagyon sok családnak nyújt segítséget.
    (klinikai szakpszichológus Mentálhigiéniai Központ)

• 2021. július 1. Pereczné Fórián Ildikó   Miniszter Elismerő Oklevele
    Magas színvonalú szakmai felkészültsége, szervező és vezető munkája, valamint ápolásszakmai tudományos tevékenysége elismeréseként.
    (diplomás ápoló, osztályvezető főnővér Fül- Orr- Gégegyógyászati Osztály)

• 2021. július 1. Póczek Andrea   Miniszter Elismerő Oklevele
    Több évtizede a gyermekek gyógyításában nagy odaadással és felelősségtudattal végzett lelkiismeretes munkájának elismerésként.
    (csecsemő- és gyermek szakápoló Koraszülött Osztály)

• 2021. július 1. Schneiderné Garam Szilvia   Miniszter Elismerő Oklevele
    Magas színvonalú szakmai felkészültséggel, hivatástudattal, gyermek- és szakmaszeretettel végzett példamutató ápolás vezetői munkájáért, valamint a korszerű ápolás menedzsment megteremtéséért, az ápolási professzió autonómiájának kialakításáért végzett tevékenységéért.
    (diplomás ápoló, osztályvezető főnővér Gyermek-bőrgyógyászati Osztály)

• 2021. július 1. Vajdics-Juhász Krisztina Éva   Miniszter Elismerő Oklevele
    A gyermekek gyógyításában példaértékű szakmaszeretettel, nagy odaadással, felelősségtudattal és hatékonyan teljesített munkájának, valamint a munkatársai oktatásában végzett tevékenységének elismeréseként.
    (gyermek intenzív szakápoló, osztályvezető főnővér Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály)