Kedves Heim Pál CT vezetője és dolgozói részére!

Immár 7. éve járok Önökhöz vizsgálatra, amit ezúton szeretnék, megköszöni Önöknek, azt az önfeledt munkát, amit a gyerekekért és beteg társaimért tesznek.

A sors nagyon érdekes, hiszen 33 évvel ezelőtt mikor nagyfiam megszületett a Heim Pál Kórházban volt 2 hétig sárgulása miatt. Sajnos igen sokat betegeskedett, így a Szent László Kórházban is sokat volt a gégészeti osztályon, ott is követtem sajnos, mint rákos beteg az Onkológiai Osztályon, Bodoky Professzor Úr vezetése alatt.

Évek alatt igen sok mindent láttam, látok, hiszen a Meggyógyulhatsz Egyesület egyik fő munkatársa vagyok, de az a mosoly, amit Önök a beteg emberkéknek adnak, a türelmük, az odafigyelésük, higgyék el, hogy igen sokat jelent minden ember részére, akik megfordulnak a CT-n.

Kívánom, hogy még igen sok éven át tudjunk találkozni Önökkel, hiszen az azt jelenti, hogy még élek.

A további munkájukhoz nagyok jó egészséget, kitartást és hosszú életet kívánok.

Baráti üdvözlettel, mély tisztelettel Önök felé: Szabó Mihályné (Bözse)