Nagyon szépen köszönöm ezt a hozzáállást a gyermekek és szüleik nevében

Tisztelt Dr. Nagy Anikó!

Nem tudom, hogy Önnél jelezhetem-e, de egy óriási piros pontot szeretnék adni kollégáinak.

Tegnap a Sebészeti osztályon Dr. Fadgyas Balázshoz kerültünk gyermekemmel vizsgálatra.

A Sürgősségi Osztályon a beteg felvétel nagyon gyors volt, az ott dolgozó hölgyek kedvesek voltak.

A Sebészeti osztályon rögtön sorra kerültünk.

Dr. Fadgyas Balázs előtt le a kalappal! Vicces volt, segítőkész. Egy riadt kislánynak még énekelt isJ.

Röntgenen a hölgy is nagyon kedves volt.

Én teljesen meglepődtem, hogy ilyen is van. Persze nem szívesen megy az ember kórházba, de nagyon pozitív élményekkel feltöltődve tudtunk Önöktől távozni.

Még a munkahelyemen is meséltem a kolléganőknek, hogy milyen aranyos, kedves és vicces volt a Doktor Úr. Itt emelném ki, hogy kis tűzoltóautós pólóban fogadta a gyermekeket. J

Nagyon szépen köszönöm ezt a hozzáállást a gyermekek és szüleik nevében.

Tisztelettel és köszönettel: S. G. Edina