Köszönőlevél minden bőrgyógyászaton dolgozónak!

Tisztelt Dr. Harmat György !

Ezúton szeretnék köszönetet mondani minden nővérkének, különösképpen Vadkertiné H. Ilonának és az osztályon dolgozó orvosoknak, kiemelve Dr. Szamosújvári Judit osztály orvost. Akik a gyerekekhez való hozzáállásukkal, kedvességükkel és mérhetetlen türelmükkel és szeretettükkel és nem utolsó sorban szakmai felkészültségükkel teljesen lenyűgöztek abban a három napban amit fontosnak tartottak ,hogy ott töltsünk. Az ember meghallja azt a szót ,hogy kórház teljesen rosszul lesz,hogy odakell mennie ,de ezek az emberek számomra bebizonyították ,hogy nem lehetetlen dolog,hogy jól érezd magad egy egészségügyi intézményben és ennek a légkörnek a megteremtésének nagy része az ott dolgozó embereken múlt.

Büszke lehet a kórház,hogy ilyen csodálatos, fantasztikus és kedves emberek dolgoznak a bőrgyógyászati osztályukon.

Teljes szívből köszönöm.

Kecskés Zita: Batuska Lotti anyukája
Vagy ahogy az osztályon neveztek minket A Két Lotti.

t-lotti