Elismerés – Révay Laki Piroska

Tisztelt Főigazgató Úr,

engedje meg, hogy a Heim Pál Kórházban működő betegekkel való kapcsolattartás profizmusáért elismerésemet fejezzem ki.
Lehet, hogy nem nagy dolog, de nekem mégis fontos, ezért leírom.

A Cöliákia Centrumban jártam néhány hete, ahol azon túl, hogy nagyon kedvesek voltak, tegnap e-mailben (!) értesítettek arról, hogy elkészült a leletem. Soha egyetlen egészségügyi intézményben sem tapasztaltam ekkora odafigyelést. Elég sok leletet kell mostanában beszereznem és a profi kommunikációs politikájuk lenyűgöz. Dietetikusuk Vajda-Nagy Erika, a levelében megadott (!) telefonszámon fel is vette a telefont, ami szintén kivételes, többnyire hosszas telefonálgatás után unott hanggal találkozik az ember, amit persze több okból megértek, ezért is lepett meg, hogy itt nem ezt tapasztaltam.

Tényleg meglepett ez a profizmus, kis odafigyelés talán ez az e-mailes értesítés és a kedves hang, de nagyon sokat számít a “másik oldalon”.

Köszönöm szépen:
Révay Laki Piroska