Béres Ádám szülei

Tisztelt Buncsik Ildikó !

2002 óta kezelik fiunkat Ádámot, a Heim Pál Kórházban. Többször voltunk a Belgyógyászaton, a rendszeresen járunk a Gastroenerológián és tavaly nyárom a Bőrgyógyászatot is megismerhettük. Ezen kívül számtalanszor voltunk röntgen és ultrahang vizsgálatokon is.Hosszú évek tapasztalata, hogy a kórház munkatársai kimagasló szakmai szinten, nagy nagy szeretettel, odaadással végzik a dolgukat A súlyos beteg Ádámon mindig segítenek. Neki emberhez méltó életet, nekünk reményt és támaszt adnak.Ha baj van, a HEIM PÁLRA – így csupa nagy betűvel- mindig számíthatunk, a kórház a biztos pont Ádám és a mi életünkben is. Kérjük legyen olyan kedves és tolmácsolja köszönetünket és nagyrabecsülésünket az intézmény valamennyi munkatársának, de különösen a fent említett osztályoknak. Egyúttal sok sikert és eredményes munkát kívánunk .

Köszönettel :
Béres Ádám szülei