Endokrinológia

Cím: 1089 Budapest, Üllői út 86. A épület 1. emelet

A belső elválasztású mirigyek és olyan szervek, szövetek együttese, amelyek a hormonoknak nevezett kémiai anyagok kiválasztásával szabályozzák a szervezet életfolyamatait. A hormonok a véráram segítségével jutnak el adott célszervekhez és szövetekhez.

Endokrinológiai szakrendelés

Az endokrinológia előjegyzését március 18-tól az új betegek esetében a Call Center végzi majd.
Az új betegek esetében tehát a 06-1-459-9266 telefonszámon vagy e-mailben elojegyzes@heimpalkorhaz.hu címen.

Rendelési idő:

• Dr. Vajda Zsolt: Hétfő, Szerda: 09:45-12:30
  • Dr. Henczi Ágnes: Csütörtök: 09:20-11:40

Új beteget jelenleg csak a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet területi ellátási kötelezettségébe tartozó területről fogadunk! Kontrollra jelentkező betegeink ellátása változatlan formában történik.

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet endokrinológiai területi ellátási kötelezettségébe az alábbi budapesti kerületek tartoznak:

• Budapest IV. kerület
  • Budapest V. kerület
  • Budapest VI. kerület
  • Budapest VIII. kerület
  • Budapest IX. kerület
  • Budapest XIII. kerület
  • Budapest XV. kerület
  • Budapest XVIII. kerület
  • Budapest XIX. kerület
  • Budapest XX. kerület
  • Budapest XXI. kerület
  • Budapest XXIII. kerület

Időpont egyeztetés rendelésre telefonon a 06-1 459-9155 telefonszámon keddi napokon 09:30-12:30 között, hétfő és szerdai napokon 08:30-09:30 között lehetséges.

Új betegek jelentkezése email-ben is lehetséges az alábbi módon:
E-mailben időpontot területileg a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet ellátási kötelezettségébe tartozó kerületekből új betegnek kizárólag a gyermek háziorvosa kérhet az endokrinidopont@heimpalkorhaz.hu e-mail címen. Az időpont kérő e-mailhez a beutaló csatolása szükséges (PDF vagy JPG formátumban).

Lelettel kapcsolatos felvilágosítás a vizsgáló orvostól a 06-1 459-9155 telefonszámon a következő időpontokban történik:

• Dr. Vajda Zsolt: Hétfő, Szerda: 09:45-12:00
  • Dr. Henczi Ágnes: Csütörtök: 09:30-12:00