Koragyermekkori evészavaros vizsgáló és konzultációs hét program indul minden hónapban

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetben 2017 óta működő Koragyermekkori Evés-alvászavar Ambulancia megújult szemlélettel nyújt segítséget a csecsemők és kisgyermekek evés-alvás problémájában.
2024 szeptemberétől kórházi osztályos komplex, multidiszciplináris ellátás lehetőségét ajánljuk fel a hozzánk forduló kisgyermekek és családjaik számára Madarász utcai gyermekkórházunkban. Erre minden hónapban egy vizsgáló és konzultációs hetet biztosítunk.
Az evészavaros kisgyermekek állapotának komplex felmérése és ellátása – az adott probléma jellegéből adódóan – több orvosszakma kölcsönös együttműködését igényli. A kórházi osztályos ellátás időtartama lehetőséget nyújt diagnosztikai vizsgálatokra, evésmegfigyelésre, folyamatos konzultációra és tanácsadásra.

A programba való bejelentkezéshez házi gyermekorvosi, illetve egyéb, a problémát érintő gyermekszakorvosi beutaló szükséges.

Érdeklődni lehet a részletekről:
Dr. Scheuring Noémi PhD.
Ambulanciavezető főorvos, csecsemő-gyermekgyógyász, neonatológus