Felhívás!

Korházunk vezetőségének tudomására jutott, hogy bizonyos alapítványi formában működő társadalmi szervezetek állítólagosan a Heim Pál Gyermekkórház nevében és javára jogi és magánszemélyektől adományokat gyűjtenek anélkül, hogy arra tőlünk bármilyen felhatalmazással rendelkeznének.

Jelenleg ilyen tevékenység folytatására Kórházunknak kizárólag néhány szervezettel van megállapodása, mint:

• Heim Pál Gyermekkórház Fejlesztéséért Alapítvány
  • Gyermekkor Alapítvány
  • “Intenzív kezelést igénylő gyermekek megmentéséért” Alapítvány
  • Együtt a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
  • Dr Soltész Lajos Alapítvány
  • Gyermekneurológiai Alapítvány
  • Hippokratész Alapítvány
  • Ép Kéz Láb Alapítvány
  • Dr Kallay Ferenc Alapítvány
  • SOS Gyermekkor Alapítvány
  • SZUNDI-Alvászavaros Gyermekekért Alapítvány
  • ENNSZ
  • Napfény Alapítvány ( fogyatékkal élő gyermekek fogászati ellátásához szükséges eszközöket adományoz )

Kérjük ezért, hogy a felhatalmazás nélkül eljáró szervezetek részére a nekünk szánt adományt ne teljesítsék, mert az nagy valószínűséggel hozzánk nem fog eljutni. Amennyiben működésünkhöz, a Kórházunk fejlesztéséhez, alapítványi céljainkhoz adományt kívánnak nyújtani, javasoljuk, hogy közvetlenül minket szíveskedjenek megkeresni. A Heim Pál Gyermekkórház nevének jogtalan felhasználása esetén, intézményünk megteszi a szükséges jogi lépéseket.

Együttműködésükre Számítunk!

Tisztelettel és Köszönettel: