Tájékoztatás!

A Heim Pál Gyermekkórház Madarász utcai Gyermekkórháza – a különféle hírekkel ellentétben – a továbbiakban is változatlanul, a megszokott színvonalon üzemel.

A gyermeksebészeti ügyelet megszűnése kizárólag az eddig szokásos kedd, csütörtök éjszakai, valamint a hétvégi vasárnapi ügyelet megszűnését jelenti.

Április 1-jétől a kórházban hétfőtől csütörtökig reggel 08.00 – este 19.00 -ig, pénteken 08.00 – 17.00 -ig van gyermeksebészeti rendelés, UH és RTG diagnosztikai, aneszteziológiai, labor és belgyógyászati háttérrel.

A műtéti előjegyzés és ellátás folyamatos, a gyermeksebészeti osztály változatlanul látja el a betegeket.

A Kórház Intenzív és Belgyógyászati osztályának munkarendjében nem történt változás.

Szeretettel várjuk kedves betegeinket!

Dr. Nagy Anikó
Főigazgató Főorvos