Vizsgálati szűrő

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a sürgős, illetve akut betegek kivételével, továbbra is kizárólag az előjegyzési listán szereplők (időpontra érkező vagy kontrollos betegek) kerülhetnek felvételre, mert csak így tudjuk a szűrő rendszeren átengedni őket.
Aki az előjegyzési listán nem szerepel,tehát előzetes időponttal nem rendelkezik, nem mehet vizsgálatra.
Felhívjuk figyelmüket, hogy a beléptetési szűrési rendszer miatt a kapott időpont előtt fél órával szíveskedjenek megérkezni, hogy a kapott időpontra időben odaérjenek.

A vírusveszélyre tekintettel szükséges „csekklista járóbeteg vizsgálatra érkező betegeknek” EL6.1-M1-F5 című nyomtatvány kitöltése, melyet előzetesen is letölthetnek a www.heimpalkorhaz.hu oldalról az alábbi linken:
Csekklista a járóbeteg vizsgálatra érkező betegeknek

A kitöltött nyomtatványt szíveskedjenek magukkal hozni!

Felhívjuk a figyelmüket, hogy a beteg gyermeket egy hozzátartozó kísérheti.

Amennyiben nyomtatási lehetőséggel nem rendelkeznek, úgy bejelentkezés előtt van lehetőség a kitöltésre, ez több időt vesz igénybe.

A nyomtatványt kizárólag kinyomtatva, kitöltve, aláírva papíralapon tudjuk elfogadni.

Ezzel tudják a sorban állási időt csökkenteni.