Wolf Luca

1996-ban születtem Kaposváron. Itt is tanulok a Munkácsy Mihály Gimnáziumban (hatosztályos szakon) . Szeretem a sportokat elsősorban a fitnesst. Sok barátom van a fitness és az iskola által is.

Nagyon fiatal korom óta (kb. 14 éve) kezelnek a kórházban. Gyógyszer szedése mellett semmiben sem korlátoz.

A kórház számomra mindent biztosított amire szükségem volt, amikor akár több napot is bent kellett töltenem. Nagy doktornővel teljesen jó a kapcsolatom, nem rettentett el a vizsgálatok során a betegségtől, kedves és lelkiismeretesen végzi munkáját (legalábbis velem kapcsolatban mindenképp).

Talán az lehet tanulságos, hogy hiába beteg valaki, a sport átsegíti a nehéz időszakokon. 6 éve fitnessezem verseny szerűen előtte pár évig aerobicoztam is. Első versenyeimen 13. helyezést értem el, de azóta sikerült felküzdenem magam a dobogó 2. fokára is. Ahogy a sportban legyőzöd az ellenfeleidet úgy lehet legyőzni a betegséget, és teljes életet élni vele.

Küldök pár képet magamról fitness közben. Ha ezek nem jók, keresek majd másikakat.

Köszönöm.
Wolf Luca