Barkóczi Klára levele

Kedves Heim Pál kórház!

Szombaton reggel (december 12-én) fél hét körül bevittük Önökhöz 14 hónapos kisfiamat (Bánfi Ádámot), mert egész éjjel lázas volt és hányt is. Ez úton szeretném megköszönni kollegái kedves segítségét, precíz gondoskodását, amivel felénk fordultak, a vizsgáló doktornotol kezdve az osztályon dolgozó novérkékig mindenki nagyon kedvesen és körültekintoen bánt velünk. Hál’ Istennek délután négy óra körül elhagyhattuk a kórházat, mert a kisfiam vizeletét és vérét vizsgálva nem találtak eltérést.

Amennyiben lehetséges, kérem pár szóban tolmácsolja köszönetünket a fenti kollegái felé.

Köszönöm a kórház alkalmazottainak mindazt a segítőkészséget, hozzáértést, türelmet, kedvességet amit ott kaptunk!Munkájukhoz minden jót kívánva, üdvözlettel:
Barkóczi Klára

Ui: Jövő évtől az adóm 1%-át mindenképpen az Önök intézményének fogom felajánlani.