Zsombor

Tisztelt Doktornő, Kedves Gabriella!

Elnézést kérek, amennyiben zavarom levelemmel, ezúton szeretnénk párommal megköszönni kedvességét, mert erre már nem maradt időnk a távozáskor.

December 7-én, hétfőn du. 4-5 óra körül voltunk a Heim Pál Kórház Sürgősségi Osztályán 8 hónapos Zsombor fiunkkal,  első szülőként, az eddig számunkra teljesen ismeretlen lázas tünetektől megfelelően megijedve, és szerencsére Önhöz kerültünk. Teljesen el voltunk képedve azon, hogy milyen alaposan, gondosan, lelkiismeretesen és türelmesen vizsgálta meg a gyermeket, és ahogyan velünk is maximálisan türelmes és megértő volt. Ismerve az egészségügy mai helyzetét, (igaz inkább csak felnőtt vonalon Édesanyám és ismerősök 1-1 rövidebb betegsége kapcsán) hatalmas pozitív meglepetésként értek minket az Önöknél tapasztaltak.

Azt gondolom, hogy ha mindenhol Önhöz hasonlóan komoly tudású, magas színvonalú, hasonlóan kedves, lelkiismeretes, nyugodt és alapos szakemberek dolgoznának, (és persze a feltételek is megfelelőbbek lennének), nem a jelenlegi közvélekedés lenne az egészségüggyel kapcsolatban. Még egyszer nagyon szépen köszönjük magas színvonalú munkáját, és minden jót kívánunk Önnek!

Üdvözlettel:

Sz. T.