Tájékoztatás

Ezúton tájékoztatjuk betegeinket, és a Szülőket, hogy a nőgyógyászati szakrendelésünk várhatóan 2018. december 31-ig szünetel.

Az OTFHÁT Egészségügyi Igazgatási Főosztály 14111-2/2018/EÜIG iktatószámú tájékoztatása alapján fenti időszakban gyermeknőgyógyászat szakmában Budapest IV., V., VI., VIII., IX.,XIII., XV., XVIII., XIX., XX., XXI., XXIII kerületek ellátására vonatkozóan az alábbi intézmények rendelkeznek területi ellátási kötelezettséggel:
 – Ferencvárosi Egészségügyi Szolgáltató Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság: IX. kerület
 – Budapest Főváros XIX. kerületi Önkormányzat Kispesti Egészségügyi Intézménye: XIX. kerület
 – továbbá Szent János Kórház és Észak -budai Egyesített Kórházak
 – Semmelweis Egyetem
A szünetelés ideje alatt a fenti intézmények által nyújtott szakellátást tudják a betegek igénybe venni.