Általános gyermeksebészeti és gyermektraumatológiai szakrendelés

Cím: 1131 Budapest, Madarász V. utca 22-24. Központi szárny földszint (felv. pultnál)

Minden munkanapon 8 – 16 óra között.

Betegregisztráció 15:30-ig

Tel.: 06-1/ 450 3728

Előjegyzés, beutaló nem szükséges.

A szakrendelésen területi hovatartozástól függetlenül ellátjuk a betegeket a gyermeksebészet teljes spektrumában. Munkánkban nagy segítség, hogy a telephelyen koraszülött, csecsemő, általános gyermekgyógyászati, valamint intenzív osztály is működik. Ezen kívül a járóbeteg ellátás csaknem teljes spektruma (fül-orr-gégészet, szemészet, kardiológia, neurológia, gasztroenterológia, endocrinológia, stb.) nyújt konziliáriusi segítséget munkánkhoz. Akit szükséges, műtétre előjegyezzük. A műtétet, altatásos beavatkozást nem igénylő baleseti sérüléseket is ellátjuk munkaidőben. Részlegünkön sebészeti ill. traumatológiai ügyelet nincs.

Dr. Karsza Levente osztályvezető főorvos helyettes 061 459 9100 / 1153
leventekarsza@gmail.com