Ortopédia ambulancia

Cím: 1089 Budapest, Üllői út 86. A épület 1. emelet
Telefon: 061 459 9100 / 1327

Szakrendelésünk beutalóval az ország egész területéről fogad gyermekeket. Tevékenységünk kiterjed a gyermekortopédia egész területére, a csecsemőkori veleszületett rendellenességektől (dongaláb, csípőficam, ferdenyak stb.) kezdve, keresztül a serdülőkori csontosodási zavarok, a gerincferdülés, végtaghosszabbítás problémakörén egészen a gyermekkori idegrendszer sérültek ortopédiai problémáinak műtéti és nem műtéti ellátásáig.

Az ambulanciára jelentkező betegek telefonon kaphatnak előjegyzési időpontot.
Minden munkanapon, 13.30-15.30 – között fogadják az erre irányuló hívásokat az ambulancia asszisztensei.

A bejelentkezés telefonszáma: +36 30 515 1061

A kórház központi telefonszámáról (459-9100) is erre a számra irányítják át a megadott időben, ambulanciánkra időpontot kérők beérkező hívásait.

2015. SZEPTEMBER 1-TŐL

CSÍPŐSZŰRÉSRE CSAK TELEFONOS ELŐJEGYZÉST KÖVETŐEN LEHET JELENTKEZNI!!!

Bejelentkezni augusztus 1-től lehet minden munkanap 13:30 és 15:30 között a 30/515 1061-es telefonszámon.

Az ortopédiai szakrendelés a területi ellátási kötelezettségébe tartozók csípőszűrését végzi 6 hónapos korig. A területen kívüli esetek vizsgálatát abban az esetben vállaljuk fel, ha arra szabad kapacitásunk van.

Mielőtt szakrendelésünkre időpontot kér, kérjük, érdeklődjön háziorvosánál, hogy lakhelye szerint melyik egészségügyi szolgáltató kötelezett ortopédiai ellátásra.

AZ ORTOPÉDIAI SZAKRENDELÉS TERÜLETI ELLÁTÁSI KÖTELEZETTSÉGÉBE AZ ALÁBBI TERÜLETEK TARTOZNAK:

IV., V., VI.,ort ter

VIII., IX.,

XIII.,

XV.,

XVIII., XIX., XX., XXI.,

XXIII.,

Gyál, Vecsés

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket,

• hogy a Heim Pál Gyermekkórház Ortopéd Ambulanciája,- szemben sok fővárosi és vidéki szakrendeléssel-, igyekszik szűkös kapacitásával is mindent megtenni a nyitottság megőrzéséért.
  • Aki első alkalommal keresi fel gyermekével az Ortopéd ambulanciát, ide szóló beutalóval kell, hogy rendelkezzen.
  • A korábban ambulanciánkon megfordult gyermekekkel egy éven belül a zárójelentéssel vagy az ambuláns lappal is meg lehet jelenni. Ekkor nem kell külön beutalót hozni.
  • 12:00 – 12:30 között kötelező takarítási szünetet tartunk.
  • Adott szakorvoshoz igyekvő kontrollos, visszarendelt betegeink kezelőorvosuktól is kérhetnek időpontot.

dr. Ujszászi Andrea szakorvosjelölt
dr. Kozma Emese szakorvosjelölt