Ortopédia ambulancia

Cím: 1089 Budapest, Üllői út 86. A épület 1. emelet
Telefon: 061 459 9100 / 1324, 1327

Tevékenységünk kiterjed a gyermekortopédia egész területére, a csecsemőkori veleszületett rendellenességektől (dongaláb, csípőficam, ferde-nyak stb.) kezdve, a serdülőkori csontosodási zavarokon, a gerincferdülésen, lúdtalpon és végtaghossz különbség problémakörén keresztül, egészen a gyermekkori idegrendszer sérültek ortopédiai problémáinak és a komplex mozgásszervi deformitások műtéti és nem műtéti ellátásáig.

Szakrendelésünk

Ortopéd szakorvosi beutalóval az ország egész területéről fogad gyermekeket. Ellátási területünkről háziorvosi beutalóval várjuk betegeinket.

Az ortopédiai szakrendelésünk területi ellátási kötelezettségébe tartoznak:

• XIX., XXI. kerület
  • Felsőpakony
  • Gyál
  • Vecsés

Az ambulanciára jelentkező betegek minden esetben telefonon kaphatnak előjegyzési időpontot.

Az új telefonszám, amin előjegyzést lehet kérni 8:00 -16:00 óra között munkanapokon: 06-1-459-9266

Kontrollvizsgálatra a bejelentkezés telefonszáma: +3630 299-0660
Minden hétköznap 12:30-15:30 óra között.

Aki első alkalommal keresi fel gyermekével az Ortopéd ambulanciát, ide szóló beutalóval kell, hogy rendelkezzen.

A korábban ambulanciánkon megfordult gyermekekkel egy éven belül a zárójelentéssel vagy az ambuláns lappal is meg lehet jelenni. Ekkor nem kell külön beutalót hozni.

Csípőszűrés

Az ortopédiai szakrendelés az alább felsorolt területi ellátási kötelezettségébe tartozók csípőszűrését végzi.

• IV., XIII., XV., XIX., XXI. kerület
  • Felsőpakony
  • Gyál
  • Vecsés

Bár a csípőszűrés technikailag későbbi életkorban is kivitelezhető, de a vizsgálatot a gyermek 4-6 hetes életkora között javasolt elvégezni. A területen kívüli esetek vizsgálatát abban az esetben vállaljuk fel, ha arra szabad kapacitásunk van.

Csípőszűrésre az új telefonszám, amin előjegyzést lehet kérni 8:00 -16:00 óra között munkanapokon: 06-1-459-9266

Mielőtt szakrendelésünkre, csípőszűrésünkre időpontot kér, kérjük érdeklődjön háziorvosánál, hogy lakhelye szerint melyik egészségügyi szolgáltató kötelezett gyermeke ortopédiai ellátásra!

Jó egészséget kívánunk!

_MG_1976