RTG, Ultrahang

Cím: 1131, Bp. Madarász Viktor utca 22-24 Központi szárny, földszint
Telefon: 06-1- 450 3748 / 3749 (Röntgen)
További telefonszámok: 06-1-450 3730 (Ultrahang)

Röntgenrendelés

Az osztály a kórház és a szakambulanciák, valamint a háziorvosok által küldött betegek vizsgálatát végzi.
A vizsgálatok beutaló kötelesek. Időpontot csak a kontrasztanyagos vizsgálatok esetén szükséges kérni,
egyébként a rendelési időben bármikor lehet jönni.

Rendelési idő: Hétfőtől péntekig 8-17-ig tart, bejelentkezni 16:30-ig lehet.

Az elkészült felvételek leletezése minden nap 14:00-ig történik, a 13:30 után érkező betegek felvételét elkészítjük, de csak másnap reggel készül el a lelet, és másnap 8:30 után lehet jönni érte. Amennyiben a vizsgálat képanyagára a beutaló orvos igényt tart, kérjük üres CD-t hozzon magával,majd a röntgen osztályon kapott kérelem kitöltése után a képanyag másolása a CD-re megtörténik.

Ultrahangrendelés

A kórház és a szakambulanciák, valamint a háziorvosok által küldött betegek vizsgálatát végezzük. A vizsgálatok minden esetben beutaló kötelesek, és a sürgős esetek kivételével előjegyzés szükséges.Időpontot a fenti telefonszámon lehet kérni a rendelési időben.

Rendelési idő: hétfőtől péntekig 8-14-ig bejelentkezés 13:30-ig.