LÁTOGATÁSI TILALOM

A Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet teljes területén LÁTOGATÁSI TILALOM van érvényben.

A gyermek mellett egyszerre EGY HOZZÁTARTOZÓ TARTÓZKODHAT!

Az Intézménybe való belépéskor Ön és gyermeke egészségének megőrzése érdekében ellenőrző lista kikérdezése történik.

MASZK VISELÉSE AZ INTÉZET TELJES TERÜLETÉN KÖTELEZŐ!

Kézfertőtlenítés lehetősége a beléptetési ponton megtalálható.

Kérjük, hogy minden járóbeteg rendelésre érkező gyermeket CSAK EGY hozzátartozó kísérjen!

Járóbeteg ambulanciákra, gyógytornára és a laboratóriumi ellátásra érkezők beléptetése az Üllői úti II.sz. bejáraton keresztül a
Járóbeteg felvételi ablaknál ellenőrző lista kikérdezését és regisztrációt követően történik.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy fertőzött környezetből érkező és/vagy lázas, hurutos betegségben szenvedő felnőtt személy, gyermeket lehetőség szerint a járóbeteg ambulanciákra, gyógytornára és laboratóriumi ellátásra ne kísérjen.