Heim Pál Gyermekkórház gyereknap

Csodálatos volt a gyermeknapi rendezvényünk! Nincs rá szó mennyire köszönjük minden kedves Művésznek és Támogatónak, hogy hozzájárultak ennek a “csodának” a megvalósulásához.

Köszönjük szépen: Bereczki Zoltán, Békefi Viktória, Boldog Gábor, Bolyki Gospel Kórus, Csobot Adél, Farkas Gábor Gábriel, Farkas Zsoltika, Farkasházi Réka, Gabal Awad Jacj, Harsányi Gábor, Pásztor Anna, Pintér Tibor, Radics Bécike, Réthy Zsazsa, Tóth Vera, Ungár Anikó, Soroksári Millenium-telepi Kutyaiskola, “Szamárfül” bábcsoport, Magic of Dance Tánciskola, Elevenpark játszóház, Baba-expo csapata, és nem utolsó sorban Pataki Ádámnak és a Pataki Cukrászda minden kedves munkatársának!

Köszönjük Dr. Nagy Anikó Főigazgató Főorvos Asszonynak és Kórházunk minden lelkes dolgozójának, hogy létrejöhetett ez a nagyszerű délután.