Futócsapat

A Heim Pál Gyermekkórház lelkes dolgozóiból futócsapat alakult 2016-ban. Azóta több hazai versenyen vettek részt.

2016. júniusában a K&H Maratonváltót teljesítették, ahol női csapat kategóriában 5. helyezést értek el. Az oklevelet és a kupát az Egészségügyi Minisztériumban vehették át Dr. Ónodi-Szűcs Zoltán államtitkár úrtól.

2017. áprilisában a „Futás a Koraszülöttekért” versenyen indultak a Zalaegerszeg-Keszthely távon, orvos csapat kategóriában 3. helyezettek lettek.

2017. májusában az Ultrabalatonont teljesítették, mely 220 km-es távot jelentett.

A Heim Pál Gyermekkórház csapattagjai:

Dr. Avramucz Zsuzsanna, Dr. Csorba Szilvia, Dr. Dobi Marianna, Dr. Gyimesi Judit, Dr. Háromszéki Béla, Dr. Lánszki Judit, Dr. Lónyai Rita, Dr. Márton Györgyi, Dr. Meláth Melinda, Dr. Morvai Zsuzsanna, Dr. Nagy Imola, Dr. Németh Ágnes, Dr. Puskás Kata, Dr. Takács Dorottya,  Dr. Wéber Gabriella, Dr. Zsoldos Amanda, Juhász Zsuzsanna, Kecskeméti Judit.

Gratulálunk a kollégáknak és köszönjük, hogy ezzel is példát mutatnak, felhívják a figyelmet az egészséges életmódra, a mozgás fontosságára és kórházunk hírnevét öregbítik.

További sikereket kívánunk.