Kontroller

Munkakör: Kontroller
Feltétel: Szakirányú felsőfokú végzettség
Előny: Egészségügyben szerzett tapasztalat
Feladat:
  • Az intézmény kontrolling rendszerének ellátása
  • Osztályos kontrolling adatok biztosítása, költségfelosztások elvégzése
  • Felügyeleti szerv felé kötelező negyedéves és egyéb kontrolling, adatszolgáltatások biztosítása
  • Főigazgató által meghatározott adatszolgáltatások biztosítása
  • Gazdasági adatszolgáltatások elkészítésében való részvétel
  • Költségvetés elkészítésében való részvétel
  • Havi és negyedéves terv elkészítésében való részvétel
  • Terv-tény adatok összeállítása, költségek és bevételek elemzése
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata

Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez

Benyújtás határideje: Folyamatos
Benyújtás helye: 1089 Budapest, Üllői út 86. vagy
allas@heimpalkorhaz.hu
Elbírálás határideje: Folyamatos

Bérezés: kiemelt bérezés, megegyezés szerint.

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.