Finanszírozási előadó

Munkakör: Finanszírozási előadó
Feltétel:
  • Egészségügyi szakirányú végzettség
  • Irodai szoftverek (különösen Excel) erős, felhasználói szintű ismerete
  • Alaposság, precizitás, jó kommunikációs készség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • Más egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
Feladat:
  • Betegellátás után járó bevétel feltételeinek garantálása
  • Járó és fekvő betegellátás teljesítményeinek előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése és elszámolásának biztosítása
  • Finanszírozási jogszabályok gyakorlati alkalmazása, nyomon követése, érvényesítése
  • Statisztikai adatok, beszámolók összeállítása
  • Kapcsolattartás külsős intézményekkel
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata
Benyújtás határideje: 2019. január 23.
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
vagy
allas@heimpalkorhaz.hu
Elbírálás határideje: 2019. január 31.

Bérezés: Kjt. alapján + kiemelt bérezés

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.