Festő – burkoló

Munkakör: Festő – burkoló
Feltétel: Szakirányú szakmunkás-bizonyítvány
Előny:
  • Munkatapasztalat
  • Karbantartói gyakorlat
  • Kórházi gyakorlat
  • Hideg- és melegburkoló ismeretek és gyakorlat
  • Kőműves ismeretek és gyakorlat
  • Egyéb szakágakkal kapcsolatos ismeretek és gyakorlat
Feladat: Kórházban előforduló kisebb festéssel és burkolással kapcsolatos feladatok, valamint a karbantartó munkatársak által végzett javítások során felmerülő kőműves, illetve festéssel és burkolással járó javítások végrehajtása. Automatikai rendszerek felügyelete (csak leolvasások és a beavatkozási igény jelzése), ügyeleti szolgálat biztosítása.
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata
  • Esetleges referenciák
Benyújtás határideje: Folyamatos
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
vagy
allas@heimpalkorhaz.hu
Elbírálás határideje: Folyamatos

Bérezés: Kjt. alapján

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.