Műszaki ügyintéző

Munkakör: Műszaki ügyintéző
Feltétel:
  • Középfokú végzettség
  • Építész, és/vagy épületgépész, és/vagy villamosipari technikusi végzettség
Előny:
  • Más egészségügyi intézményben karbantartási munkálatokban szerzett tapasztalat
  • Költségvetés készítő szoftverek ismerete
  • Költségvetés készítésében szerzett tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Gyengeáramú területen szerzett tapasztalat
Feladat:
  • A kórház működtetése és üzemeltetése során felmerülő építési , felújítási és nagyobb léptékű karbantartási feladatok tervezése, szervezése, költségvetések összeállítása
  • Kapcsolattartás külsős karbantartókkal, kivitelezőkkel és a belső karbantartással
  • Határidők figyelemmel követése és betarttatása, a munkavégzés felügyelete és ellenőrzése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, részvétel az adatszolgáltatásban
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata
Benyújtás határideje: 2018. december 31.
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86.
vagy
allas@heimpalkorhaz.hu
Elbírálás határideje: 2019. január 11.

Bérezés: Kjt. alapján, megegyezés szerint: kérjük, jelölje meg bruttó bérigényét.

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.