Könyvelő, tárgyi eszköz nyilvántartó

Munkakör:Könyvelő, tárgyi eszköz nyilvántartó
Feltétel:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Könyvelésben szerzett gyakorlat
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
Előny:
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség államháztartási szakon
  • Költségvetési könyvelésben szerzett gyakorlat
  • CT EcoStat program ismerete
Feladat:
  • Befektetett eszközök nyilvántartása CT EcoStat rendszer tárgyi eszköz modulban
  • Tárgyi eszköz analitika biztosítása
  • Negyedéves „rábízott vagyonjelentés” készítésében való részvétel
  • Főkönyvi könyvelési feladatok végrehajtásában való részvétel
  • Részvétel a havi intézményi költségvetési jelentés elkészítésében
  • Részvétel a beszámoló és mérleg készítésében
  • Adatszolgáltatások elkészítésében való részvétel, egyeztetések végrehajtása
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló dokumentumok másolata
Benyújtás határideje:2018.július 20.
Benyújtás helye:Humánerőforrás gazdálkodási osztály
1089 Budapest, Üllői út 86
vagy
allas@heimpalkorhaz.hu
Elbírálás határideje:2018.július 31.

Bérezés: Kjt. alapján.

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.