Szemész szakorvos, közalkalmazotti jogviszonyban

Munkakör: Szemész szakorvos, közalkalmazotti jogviszonyban
Feltétel: Szemészeti szakvizsga
Előny:
  • Gyermek szemészeti ellátásban szerzett tapasztalat
  • Gyermekszemészeti szakvizsga vagy
    gyermekszemészeti szakorvosi licenc vizsga
Feladat:
  • Szemészeti ambulancián és osztályon betegellátás
  • A hozzátartozó adminisztráció
  • Műtétek végzése
  • Készenléti ügyeletben való részvétel
  • Osztályközi konziliárusi feladatok ellátása
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okiratok másolata

Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez

Benyújtás határideje: Folyamatos
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály, 1089 Budapest, Üllői u. 86. vagy elektronikus formában, az allas@heimpalkorhaz.hu címre
Elbírálás határideje: Folyamatos

Bérezés: Orvosi bértábla alapján.

Az állás a pályázat elbírálását követően betölthető.