A nephrologia megváltozott munkarendje

Tisztelt Betegeink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a Koronavírus-járvány megfékezésének céljából Kórházunk Nephrologiai szakrendelése átmenetileg csak akut betegeket lát el.

Kérjük, hogy a korábban előjegyzett betegek ne jelenjenek meg a kontroll időpontban, csak abban az esetben, amennyiben akut nephrologiai tünetük jelentkezik (vesetáji görcsös fájdalom, véres vizelet, láz melletti gennyes vizelet, fehérjevizelés stb), ebben az esetben is telefonos megbeszélést követően (tel.szám: 06-1-4599100/1343, hétköznaponként 9-12 óra között). További kontroll időpontot az előjegyzett időponthoz képest 1 hónap múlva kérjen, kérjük erre lehetőség szerint – a hosszú telefonos várakozás elkerülése érdekében- az e-mail címünket használják (nephrologia@heimpalkorhaz.hu), melyre válaszolni fogunk. Lázas betegség esetén történő vizeletvizsgálatot a háziorvosnál vagy sürgősségi ambulancián kérjen, kóros esetben telefonon konzultáljon rendelőnkkel a fenti időszakban és telefonszámon.

Az akut betegek ellátása természetesen zavartalan, ahogy az osztályos betegellátás is.

Az intézkedés visszavonásig érvényes.

Köszönjük együttműködésüket.

A nephrologiai szakambulancia orvosai és asszisztensei.